Technik kvality

lokace

KH Czechia s.r.o.
Vintířovská 1157
35735 Chodov
Czechia

oddělení

Qualität

cílová skupina

Vollzeit

Popis pracovní pozice

  • Zodpovědnost za řešení interních problémů spojených s kvalitou v sériové výrobě na svěřeném úseku
  • Zodpovědnost za dodržování kvalitativních požadavků zákazníka
  • Kontrola, vyhodnocování a reporting kvality vedení společnosti
  • Rozhodování o zastavení výroby a o znovu uvolnění výroby
  • Řešení reklamací souvisejících s neshodnou výrobou, zpracování 8D reportů
  • Zodpovědnost za realizaci nápravných opatření
  • Práce v informačním systému KH Group
  • Vytváření výrobní dokumentace pro novou výrobu a provádění změn v dokumentaci
  • Zodpovědnost za aplikaci vhodných metod a postupů pro zajištění kvality
  • např. SPC, PFU, MSA atd.
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky v cizím jazyce, vedení zákaznických návštěv a auditů
  • Průběžná mezioperační kontrola na pracovištích
  • Příprava podkladů a dohled nad kontrolními činnostmi pracovníků výroby
  • Účast na výrobních poradách
  • Zaškolování pracovníků kontroly kvality výroby
  • Spolupráce s ostatními členy týmu a kooperujícími útvary
  • Dodržovat a kontrolovat bezpečnost práce ve svěřeném úseku
  • Ostatní úkoly spojené s výkonem sjednané pracovní pozice dle požadavků a specifikace nadřízeného pracovníka

Požadavky na pracovní pozici

  • aktivní znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem podmínkou
  • znalost práce na PC
  • znalost informačních systémů a MS Office
  • flexibilita, odpovědnost a samostatnost
  • komunikační a organizační schopnosti
  • týmový hráč, tvůrčí a inovativní myšlení

Výhledy

  • Stabilní zázemí u regionálně významné firmy
  • Příležitost k osobnímu rozvoji, profesnímu růstu a dalšímu vzdělávání
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Nejmodernější technologie a příjemné pracovní prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • Jazykové kurzy, Stravenkový paušál
  • Až 5 dní dovolené navíc