IT-Support

Location

KH Czechia s.r.o.
Vintířovská 1157
35735 Chodov
Czechia

Department

Verwaltung

Target Group

Vollzeit

Popis pracovní pozice

  • Údržba IT hardwaru/softwaru
  • Integrace nových programů/zařízení
  • Aktualizace programů a jejich dat
  • Instalace nových pracovních stanic
  • Analýza zranitelností a chyb v zařízeních a síťových komponentech
  • Dohled nad intervaly údržby externích dodavatelů
  • Školení uživatelů v oblasti IT
  • Komunikace s externími dodavateli
  • Tvorba různých statistik a seznamů pro vedoucí oddělení

Požadavky na pracovní pozici

  • Vzdělání ukončené maturitní zkouškou (obor informační technologie výhodou)
  • Zkušenosti v serverovém a síťovém prostředí (Microsoft Windows Server, Microsoft Active Directory, VMWare, Enterasys aj.)
  • Samostatný, systematický a analytický způsob práce
  • Komunikativnost a asertivita se smyslem pro zodpovědnost
  • Znalost anglického/německého jazyka slovem i písmem
  • Řidičský průkaz typu B

Výhledy

  • Příjemná pracovní atmosféra
  • Možnost návštěvy evropských poboček KH
  • Atraktivní kurzy na E-learningové platformě